Rekonstrukce rodinného domu na klíč, který má splňovat majitelova očekávání jak z hlediska vizuálního, tak z hlediska technického a užitného, může být pro začínajícího stavebníka složitou výzvou.

Proto, pokud je ze strany stavebníka zájem, tak při návrhové fázi tvoření projektu rekonstrukce domu přicházíme s nezávaznou nabídkou, kdy se snažíme naše praktické zkušenosti ve spolupráci s projektantem a stavebníkem začlenit do výkresové dokumentace.

 Nemáte – li ještě vybraného projektanta, je možno po konzultaci doporučit některého z námi prověřených spolupracujících projektantů.

Při rekonstrukci je nutno uvážit výši finanční investice a rozsah rekonstrukce, protože se může snadno stát, že za obdobných investic je možno pořídit někdy sice menší, ale zcela nový dům.

Rekonstrukce probíhají zejména u zděných domů, rekonstrukce klasických dřevostaveb nerealizujeme.

Pracujeme s certifikovanými materiály a výrobky. Při výběru materiálů a výrobků upřednostňujeme požadavky projektu a klienta.

Cenovou nabídku díla provedeme vždy dopředu před uzavřením smlouvy.

Po celou dobu výstavby jsme s klientem v kontaktu při pravidelných kontrolních dnech. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a konzultujeme s ním jeho veškeré požadavky a změny.

Po dobu záruky na dílo jsme klientovi neustále k dispozici.

 

© 2022 Viktor Lutera - stavitelství. All Rights Reserved.

MDUxZjkxOT